číslo účtu MPP 9999922/0800

Darujte radost, ne věci!

Máte chuť věnovat svým blízkým netradiční dárek a přitom podpořit přírodu České republiky? Pokud ano, tak to jste na pravém místě. Český svaz ochránců přírody nabízí darovací certifikáty, které nejen potěší, ale díky nim budeme moci vykoupit místa s cennou přírodou, která do budoucna ochráníme před zástavbou či jinými necitlivými zásahy a přiměřenou péčí udržíme nebo zvýšíme přírodní bohatství těchto ostrůvků života.

Přírodu lze chránit různými způsoby. Jeden z nejúčinnějších přístupů je vykoupit konkrétní pozemky do vlastnictví neziskové organizace a o přírodní bohatství na místě pečovat dle nejlepšího vědomí a svědomí. Tato myšlenka, která má v zahraničí velký úspěch, nás oslovila. Od roku 2003 Český svaz ochránců přírody vykupuje pozemky do vlastnictví a garantuje na nich péči, která maximálně podpoří místní biotop nebo konkrétní druhy a živočichy.  Pokud si vyberete některý z nabízených certifikátů, přispějete na sbírku Místo pro přírodu a pomůžete nám dál rozvíjet myšlenku soukromých rezervací a tím ochráníte kousky české nebo moravské přírody. Třeba mokřad, „prales“ nebo květnatou louku. Díky Vaší pomoci budou mít zvířata i rostliny kde žít. 

Darovací certifikáty

Nabízíme několik typů darovacích certifikátů, díky kterým můžete podpořit sbírku Místo pro přírodu.


 


Seznam certifikátů

Váš certifikátovací seznam je prázdný
Prohlédnout obchod

Od roku 2003, kdy byla kampaň Místo pro přírodu zahájena, již bylo vykoupeno
196 hektarů na 56 lokalitách

Ikona Facebook   Facebook

ikona RSS   RSS

Český svaz ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4
tel.: 222 516 115, 222 511 496
info@mistoproprirodu.cz

Sbírka povolena rozhodnutím Magistrátu hl. m. Prahy č.j. S-MHMP/1554784/2015.
Vytvoření těchto stránek podpořilo v roce 2010 Ministerstvo životního prostředí. Stránky MPP využívají redakční systém WordPress.
© Český svaz ochránců přírody, 2010  |  Webdesign © Jana Štěpánová RedGreenBlue, 2010  |  Realizace: Jaroslav Síbrt, 2010.