číslo účtu MPP 9999922/0800

Darujte nezbytečný dárek … třeba na Zbytku!

Připravili jsme pro Vás netradiční dárky, které můžete věnovat svým blízkým. Pokud chcete udělat skutečnou radost a dát originální dárek, jste tak na pravém místě! 

Pokud si vyberete některý z nabízených certifikátů, přispějete na sbírku Místo pro přírodu a pomůžete tak zachránit kousek vzácné přírody. Třeba mokřad, „prales“ nebo květnatou louku. Díky Vaší pomoci budou mít zvířata i rostliny kde žít a zajistíte záchranu míst, která by mohla v budoucnu zaniknout. 

Letos pro Vás máme novinku! Zbrusu nový certifikát z edice „Daruj kousek přírody“. Celý výtěžek z varianty č. 7 poputuje na záchranu lokality s názvem Zbytka, kde máme šanci vykoupit pozemky se vzácnými slatěmi. Neváhejte a pomozte nám zachránit tento unikát. 

Více o lokalitě Zbytka najdete zde.

Číslo sbírkového konta Místo pro přírodu 9999922/0800

 

Růžové z nebe – zážitek

Stovky rozkvetlých orchidejí na Milské stráni – to je opravdu růžové z nebe. Darovací certifikát získáte tak, že nám přispějete 600 Kč a více a objednáte certifikát přes tento formulář. Získáte tím poukaz na prohlídku lokality s průvodcem, který platí až pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Soukromá návštěva s průvodcem je možná za dar 5000 Kč a více. Exkurze probíhají v květnu, kdy jsou orchideje v plném květu. Termín je nutné objednat do 15.4.2017 na telefonu uvedeném na poukazu nebo na emailu mistoproprirodu@csop.cz. Děti do deseti let mají exkurzi zdarma. Poukaz má platnost dva roky.

Možnosti certifikátu
Combination of product variants is not available
Množství

Hodnota: od 600 Kč

Loading Aktualizuji seznam…

Pralesní dobrodružství – zážitek

Vydejte se do pralesa Ščúrnica s průvodcem!  Základní varianta za dar v hodnotě 600 Kč a výše platí pro exkurzi ve skupině (2 dospělí a dvě až tři děti). Děti do deseti let mají exkurzi zdarma. Speciální variantu si můžete objednat za dar v hodnotě 5000 Kč a výše. V takovém případě si můžete vybrat vlastní termín a prohlídka bude jen pro Vás a doprovod. Pro základní variantu bude na výběr z jarního a podzimního termínu. Pokud se nedohodneme, certifikát Vám platí do dalšího roku. Pro jarní termín je nutné potvrdit zájem do 30. 4. 2017, pro podzimní do 31. 8. 2017 na telefonu uvedeném na poukazu nebo na emailu mistoproprirodu@csop.cz .

Možnosti certifikátu
Combination of product variants is not available
Množství

Hodnota: od 600 Kč

Loading Aktualizuji seznam…

Vánoční certifikát

Speciální Vánoční certifikát s liškami zasíláme společně s letáčkem o zachráněných lokalitách. Hodnota jednoho certifikátu je minimálně 100 Kč.

Množství
Loading Aktualizuji seznam…

Darujte kousek přírody – NOVÉ

Nabídka certifikátů, kterými můžete darovat Kousek naší přírody. Nabízíme Vám výběr z 6 variant. Moc Vás prosíme o informaci, které varianty si přejete zaslat. Minimální hodnota jednoho certifikátu je 100 Kč.

DARUJI TI,

………………………………………………….

kousek pralesa v Bílých Karpatech,
kde nechají přírodu volně se rozvíjet. (varianta 1)

Varianta 1 je dočasně nedostupná. Moc se omlouváme za komplikace.

kousek květnaté louky
ať se mají motýli kde pást. (varianta 2)

kousek mokřadu u rybníka, budou se tam
moci líhnout šídla a kuňky koncertovat. (varianta 3)

kousek podmáčeného rašeliniště, kde loví
hmyz masožravá rosnatka a zelená rosnička. (varianta 4)

květy rdesna
v lesní tůňce. (varianta 5)

pomněnku
na rozkvetlé louce u potoka. (varianta 6)

květ zvonečníku
aby mohl na Zbytkách dál zdobit louky. (varianta 7)

 

Pro výběr varianty, prosím, využijte jakýkoliv řádek pro adresu, kam přidáte do závorky číslo/čísla variant vybraných certifikátů. Omlouváme se za komplikace, snažíme se je postupně zjednodušit. Děkujeme za pochopení.

 

Další popisVíce detailů

Pro výběr varianty, prosím, využijte jakýkoliv řádek pro adresu, kam přidáte do závorky číslo/čísla variant vybraných certifikátů. Omlouváme se za komplikace, snažíme se je postupně zjednodušit. Děkujeme za pochopení.

Množství

Hodnota: 100 Kč

Loading Aktualizuji seznam…

Dar v libovolné výši

Můžete darovat jakoukoli částku…

Množství
Loading Aktualizuji seznam…
 


Seznam certifikátů

Váš certifikátovací seznam je prázdný
Prohlédnout obchod

Aktuální stav konta

1 341 749 Kč (21.2.18)

Děkujeme!

Od roku 2003, kdy byla kampaň Místo pro přírodu zahájena, již bylo vykoupeno
137 hektarů na 29 lokalitách

Ikona Facebook   Facebook

ikona RSS   RSS

Český svaz ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4
tel.: 222 516 115, 222 511 496
info@mistoproprirodu.cz

Sbírka povolena rozhodnutím Magistrátu hl. m. Prahy č.j. S-MHMP/1554784/2015.
Vytvoření těchto stránek podpořilo v roce 2010 Ministerstvo životního prostředí. Stránky MPP využívají redakční systém WordPress.
© Český svaz ochránců přírody, 2010  |  Webdesign © Jana Štěpánová RedGreenBlue, 2010  |  Realizace: Jaroslav Síbrt, 2010.