číslo účtu MPP 9999922/0800

Informace o exkurzích

Na této stránce se dozvíte více podrobností o tom, jak exkurze probíhají a co je potřeba udělat pro účast na jedné z nich. Každá lokalita je trochu jiná a proto prosím omluvte některá omezení, především u Milské stráně. Pokud jsme v následujících řádcích nezodpověděli všechny Vaše otázky, dejte nám prosím vědět na email (mistoproprirodu@csop.cz) a rádi Vám odpovíme.

Ovčí ráj

Místo konání je na lokalitě s názvem Velká Homolka přímo v obci Vimperk, která se nachází na Prachaticku. Jeden poukaz platí pro 2 dospělé osoby a počet dětí je neomezen. Platnost samotného poukazu je neomezená, nicméně Vám můžeme garantovat exkurzi na období následujících dvou let. Nelze vyloučit, že v dlouhodobějším horizontu nebudeme tento druh exkurzí pořádat.

Účast na exkurzi můžete nahlásit vždy do 15. dubna roku, ve kterém se rozhodnete zúčastnit. Psát můžete na e-mail mistoproprirodu@csop.cz nebo volat na telefon +420 222 516 115. Během objednávání prosím zadejte unikátní kód, který najdete v pravém horním rohu na zadní straně certifikátu. Díky tomu máme představu, kolik lidí by ještě v budoucnu mohlo exkurzi využít.

Pralesní dobrodružství

Místo konání je na lokalitě s názvem Ščúrnica v blízkosti obce Valašské Klobouky, která se nachází na Zlínsku. Jeden poukaz platí pro 2 dospělé osoby a počet dětí je neomezen. Platnost samotného poukazu je neomezená, nicméně Vám můžeme garantovat exkurzi na období následujících dvou let. Nelze vyloučit, že v dlouhodobějším horizontu nebudeme tento druh exkurzí pořádat.

Účast na exkurzi můžete nahlásit v případě jarního termínu do 15. dubna toho roku, ve kterém se rozhodnete zúčastnit. V případě podzimního termínu je to do 15. srpna. Psát můžete na e-mail mistoproprirodu@csop.cz nebo volat na telefon +420 222 516 115. Během objednávání prosím nahlašte unikátní kód, který najdete v pravém horním rohu na zadní straně certifikátu.

Při objednávání exkurze Vám termín buď rovnou sdělíme anebo  Vám informaci zašleme později. Místo srazu je u rekreačního střediska Královec (49.1358781N, 18.0444728E), který leží na červené turistické značce. Samotná exkurze začíná dopoledne a doba trvání je přibližně 4 hodiny.

Růžové z nebe

Místo konání je na lokalitě s názvem Milská stráň v blízkosti obce Milý, která se nachází na Rakovnicku. Jeden poukaz platí pro 2 dospělé osoby a počet dětí je neomezen. Platnost samotného poukazu je neomezená, nicméně Vám můžeme garantovat exkurzi na období následujících dvou let. Nelze vyloučit, že v dlouhodobějším horizontu nebudeme tento druh exkurzí pořádat.

Účast na exkurzi můžete nahlásit vždy do 15. dubna roku, ve kterém se rozhodnete zúčastnit. Psát můžete na e-mail  mistoproprirodu@csop.cz nebo volat na telefon +420 222 516 115. Během objednávání prosím zadejte unikátní kód, který najdete v pravém horním rohu na zadní straně certifikátu. Díky tomu máme představu, kolik lidí by ještě v budoucnu mohlo exkurzi využít.

Protože si přejeme, aby byla exkurze co nejhezčí, snažíme se termín exkurze určit podle vrcholu kvetení orchidejí. Nejčastěji to bývá během jedné z květnových sobot nebo během svátků
v květnu. Při objednávání exkurze Vám termín buď sdělíme rovnou anebo Vám informaci zašleme později. Samotná exkurze začíná dopoledne a doba trvání je v rozmezí 2 – 3 hodin.

Vzhledem k době kvetení orchidejí je počet termínů i období, ve kterém může exkurze probíhat, velmi omezen. Stejně tak čas odborníků, kteří se zabývají orchidejemi, je tak rozdělen na dobu provádění po lokalitě a výzkumnou činnost. Buďte tak prosím shovívaví, když Vám nabízíme pouze dva termíny k výběru.

 


Seznam certifikátů

Váš certifikátovací seznam je prázdný
Prohlédnout obchod

Aktuální stav konta

1 515 462 Kč (26.9.2022)

Děkujeme!

Od roku 2003, kdy byla kampaň Místo pro přírodu zahájena, již bylo vykoupeno
180 hektarů na 50 lokalitách

Ikona Facebook   Facebook

ikona RSS   RSS

Český svaz ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4
tel.: 222 516 115, 222 511 496
info@mistoproprirodu.cz

Sbírka povolena rozhodnutím Magistrátu hl. m. Prahy č.j. S-MHMP/1554784/2015.
Vytvoření těchto stránek podpořilo v roce 2010 Ministerstvo životního prostředí. Stránky MPP využívají redakční systém WordPress.
© Český svaz ochránců přírody, 2010  |  Webdesign © Jana Štěpánová RedGreenBlue, 2010  |  Realizace: Jaroslav Síbrt, 2010.