číslo účtu MPP 9999922/0800

Zážitkové certifikáty

Připravili jsme pro Vás několik zážitkových certifikátů, prostřednictvím kterých se můžete vydat na jednu z našich vykoupených lokalit. Poznejte krásná místa a nechte se unést skvělým výkladem odborníků, kteří se o tato vybraná místa starají, věnují jim svůj čas a péči. 

Chcete vědět více o tom, jak exkurze probíhají? Nebo máte certifikát a chcete termín exkurze? Podrobnosti najdete zde. 

Novinka: Ovčí ráj

Darovací certifikát Ovčí ráj Vám umožní navštívit krátkostébelnou stráň Velká Homolka, kde Vás provede odborník na lokalitu. Úžasná travnatá stráň, kterou v dobré kondici udržují ovečky, Vám nabízí krásný výhled na město Vimperk a prostředí plné života. Těšit se můžete na motýly, zajímavé brouky, krásné rostliny i ptáčky.

Certifikát proměňujeme za dar 600 Kč a více

Jeden certifikát platí pro dvě dospělé osoby, počet dětí není omezen.

Na poukaz nelze vepsat věnování.

Velká Homolka je místem, které se vyplatí navštívit především na jaře. Proto Vám exkurzi nabízíme právě v tomto čase. Na výběr bude pouze ze dvou termínů. Platnost certifikátu je ale neomezená, pokud se na exkurzi nedostanete během jednoho roku, můžete to zkusit příště.

Zážitkový certifikát: Pralesní dobrodružství

Darovací certifikát Pralesní dobrodružství Vám umožní navštívit exkurzi po „pralese“ Ščúrnica, kde Vás provede odborník na dané místo. Krásný les plný dubů, jedlí (atd) Vás jistě okouzlí a jeho krásu můžete obdivovat v kterémkoliv ročním období.

Základní varianta: proměňujeme za dar 600 Kč a více

Speciální varianta (soukromá návštěva s průvodcem, neomezený počet lidí): proměňujeme za dar 5 000 Kč a více

Jeden certifikát platí pro dvě dospělé osoby a dvě děti.

Na poukaz nelze vepsat věnování.

Protože je Ščúrnica krásná během každého období, můžeme Vám nabídnout procházky s průvodcem jak na jaře, tak na podzim. V tomto fantastickém lese je vždy co pozorovat a za mlžných podzimních dní má nejúžasnější kouzlo. Pokud Vás taková představa láká, je podzimní termín právě pro Vás.

Speciální varianta certifikátu Vám umožní navštívit Ščúrnici ve Vámi vybraném termínu a počet osob je v takovém případě neomezený. Rádi se Vám přizpůsobíme.

Zážitkový certifikát: Růžové z nebe

Darovací certifikát Růžové z nebe Vám umožní navštívit orchidejovou louku na lokalitě Milská stráň, která se nachází u obce Milý. Na místě vás provede odborník na orchideje a dozvíte se tak mnohé informace o těchto neobvyklých a chráněných rostlinách.

Základní varianta: proměňujeme za dar 600 Kč a více

Speciální varianta (soukromá návštěva s průvodcem, neomezený počet lidí): proměňujeme za dar 5 000 Kč a více

Jeden certifikát platí pro dvě dospělé osoby a dvě děti.

Na poukaz nelze vepsat věnování

Termíny exkurzí jsou limitované dobou květu orchideje vstavače nachového. Lokalitu tak navštěvujeme během května a to jen v několika termínech, nejčastěji o víkendu nebo během květnových svátků. 

Speciální varianta certifikátu Vám umožní navštívit Milskou stráň ve Vámi vybraném termínu a počet osob je v takovém případě neomezený. Rádi se Vám přizpůsobíme. Přesto prosím počítejte s určitým omezením, protože vstavač nachový kvete jen několik týdnů v roce.


Seznam certifikátů

Váš certifikátovací seznam je prázdný
Prohlédnout obchod

Aktuální stav konta

1 281 431 Kč (11.8.2022)

Děkujeme!

Od roku 2003, kdy byla kampaň Místo pro přírodu zahájena, již bylo vykoupeno
180 hektarů na 50 lokalitách

Ikona Facebook   Facebook

ikona RSS   RSS

Český svaz ochránců přírody
Michelská 5, 140 00 Praha 4
tel.: 222 516 115, 222 511 496
info@mistoproprirodu.cz

Sbírka povolena rozhodnutím Magistrátu hl. m. Prahy č.j. S-MHMP/1554784/2015.
Vytvoření těchto stránek podpořilo v roce 2010 Ministerstvo životního prostředí. Stránky MPP využívají redakční systém WordPress.
© Český svaz ochránců přírody, 2010  |  Webdesign © Jana Štěpánová RedGreenBlue, 2010  |  Realizace: Jaroslav Síbrt, 2010.